Uzman Kadro

Bien Faktoring’in deneyimli ve yetkin kadrosu, müşteri ihtiyaçlarını algılama ve analitik değerlendirme kabiliyetleri ile faktoring işlevine yeni bir anlayış getirmektedir.

Yaratıcı Fikirler

Bien Faktoring, müşteri memnuniyetine dayalı hizmet vermek ve sektörde belirleyici olmak hedefiyle müşterilerin değişken ihtiyaçlarını karşılayan yapılandırılmış ürünler sunmakta, yaratıcı fikirlerin şekillendirdiği yeni ürünler geliştirmektedir.

Etkin Danışmanlık

Bien Faktoring’in müşteri ilişkileri yaklaşımı; uzun süreli iş ilişkilerinin inşa edilmesi, müşterinin güçlenmesi ve büyümesi için fonlamanın yanı sıra, finansal danışmanlık konusunda sürdürülebilir desteğin sağlanması yönündedir.

Dinamik Süreçler

Bien Faktoring, uzman kadrosu, analiz gücü, bilgi birikimi ile hızlı ve etkili iş süreçleri oluşturarak müşteri ihtiyaçlarını doğru ve zamanında karşılamaktadır.

Yeni Alanlar

“Alacağın olduğu her alanda yer almak” stratejisiyle dünyadaki örneklerine paralel bir yaklaşım izleyen Bien Faktoring’in yeni sektörlerde işlem gerçekleştirmeye yönelik ürün çeşitlemesine gitmesi farklılaşma stratejisinin temel unsurunu oluşturmaktadır.